"BABA OLMAK" PROJESİNDE MUTLU SONA GELİNDİ

BABA OLMAK PROJESİNDE MUTLU SONA GELİNDİ
“İyi bir baba olmak, iyi bir çocuk olmaktan geçiyor. İyi bir çocuk için ise iyi babalar yetiştirmeliyiz.”
Baba Olmak Projesinde seminerlere katılan bir babamızın belki de güne dair en güzel notu bu sözler oldu.
TDV KAGEM’de “Baba Olmak” başlıklı projemiz ikinci mezunlarını vermenin mutluluğunu yaşadı. 
6 Mart-15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen eğitim programı, Uzman Psikolojik Danışman Mürşid Ekmel Aybek tarafından verildi.
Her hafta pazartesi günleri gerçekleşen eğitim programı kapsamında baba ve baba adaylarımız, aile içi iletişimde izlenmesi gereken roller başta olmak üzere çocuklarla sağlıklı iletişim kurma yolunda pek çok adımı birlikte attılar.
10 hafta boyunca devam eden seminer dizisi ise katılımcılarımıza verilen sertifika töreni ile taçlandı.
Programda konuşan TDV KAGEM Müdürü Hicret Toprak ise, “Çocuklarımız bizim birer yansımamız. Bu sebeple biz anne ve babalar olarak ne kadar bilinçli birer ebeveyn olursak, o derece sağlıklı nesiller yetiştiririz. Bundan dolayı KAGEM olarak aileye yönelik yapılan çalışmaları önemsiyor ve daha da geliştirilmesi konusunda özel hassasiyet gösteriyoruz. Baba olmak projesinde bu yıl Mürşid Hocamız ile ikinci yılımızdayız. İnşaallah bu çalışmamız daha da büyüyerek önümüzdeki dönemlerde de devam edecek” diyerek katılımcılara programa gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.
Gecenin sonunda seminere devam eden katılımcılar, Uzman Psikolojik Danışman Mürrşid Ekmel Aybek ve TDV KAGEM Müdürü Hicret Toprak’ın elinden sertifikalarını aldılar. 
Sertifika töreni sonrasında memnuniyetlerini dile getiren katılımcılar günün anısı olarak hatıra fotoğrafı çektirmeyi de unutmadılar.

Paylaş:

Etiketler: Anne , Proje , Hicret Toprak , Mürşid Ekmel Aybek , Aile , Çocuk , Baba , Sertifika , Vakıf , Diyanet , Öğrenci , Seminer , Kagem

Yorumlar